Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Прям гідра російська...
07-Лип-20 486 5.0 0
Чергова російська консерва створила партію, щоб змінити Україну.

Його називають "журналістом" (хоча ніхто журналістських матеріалів пєрсонажа не бачив). Телеведучим (хоча останнім часом він лише постійний гість телеканалів Медведчука). Бізнесменом у медицині (хоча його клініка більш відома зашкварами, зокрема, приховуванням позитивних тестів на коронавірус).

Так, це Пальчевський.

Учора в гостях у медведчуківського телеканалу він оголосив про створення партії. "Перемога Пальчевського". І ця новина пішла по багатьом сайтам. Сенсація...

Читаю ці новини і дивуюсь. Дивуюсь, що редакції якось уникають згадок про російський бекграунд "політика".
От сам він про свою нову партію каже, що "чекав 30 років". Щось у дідуся "під 60" геть з пам'яттю погано. Бо лише якихось 25 років тому він вже був у партії. У Партії любителів пива. І навіть депутатом намагався стати. У Росії. Балотувався до Госдуми. "Перемога" тоді така собі вийшла. Менше 1% на виборах.

І ось тепер він увірвався до української політики.
Хоча чому тепер? Була ж у нього цікава історія за часів Януковича.

У 2010-му його призначили заступником міністра молоді. Але тут сталася халепа. Виявилося, що у чувачка російське громадянство. Ну, не він один такий був у команді Януковича. Там це взагалі сприймалося як "ніфіга собі круто!"

А, у Пальчевського в біографії є ще один важливий плюсік. Він - випускник московського інституту Міноборони СРСР, "служив перекладачем в Лаосі". Зв'язок зі спецслужбами РФ (давайте казати прямо - ГРУ) спростовує.
Повертаючись до російського паспорту. Проколовся він у 2010-му, його викрили. Тож Януковичу-Азарову довелося позбавитися такого цінного кадру. А так би міг цей заступник міністра після 2014-го разом з ними повернутися поближче до Кремля...

Ось такий кадр збирається змінювати Україну.

Медведчуківці в "Слузі народу" намагалися проштовхнути цю консерву в праймеріз. Ну, щоб він міг балотуватися від Зеленського на посаду мера Києва. Але щось не вийшло.

Навіть дивно, що не вийшло. Бо не так давно у нього все дуже добре складалося з Зе-командою. По суті, він був партнером Зеленського у його бізнес-мережі.
І от дивина. Різні експерти одразу після реєстрації нової партії почали оцінювати шанси "Перемоги Пальчевського". Так, зовсім нє палєвно.

Ну, і сайти дають відповідні новини без російського бекграунду Пальчевського. От як так?
А, ще одне. Реєстрація чергової партії російських консерв співпала з акціїю українських патріотів. Вони вимагали скасувати реєстрацію ватних партій. Тобто, проросійських партій.

Так і живемо. Якась проросійська партія зникає (привіт прогресивним соціалістам та регіоналам), а на її місці виникають інші. Прям політична "гідра Кремля". З різними головами.

Олексій БРАТУЩАК


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:ФСБ, агенти Москви, Пальчевський, команда ЗЕ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar