реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Президент Литви відмовився виконувати вимоги ЛБГТ

20-Вер-21 583 5.0 0
Представники LGBTQ+ вручили голові сейму Литви Вікторії Чмиліте-Нільсен список вимог з 14-и пунктів. Глава держави Гітанас Науседа відмовився їх виконувати.

Литовський президент Гітанас Науседа заявив, що проти вимог організаторів ходи сексуальних меншин дозволити гомосексуалістам усиновлення, а також навчати в школах історію ЛГБТ-спільноти.

В ультиматум з 14-и пунктів входили: вимога забезпечити право на шлюб, партнерство й усиновлення; попри стать забезпечити соціальні гарантії і послуги всім, без дискримінації за сімейним статусом; узаконити «гідну зміну статі», внести зміни в Закон про захист неповнолітніх від негативного впливу масової інформації, «на підставі якого інформація про LGBTQ+ спільнота піддається цензурі».

LGBTQ+ спільнота вимагає спростити видачу особистих документів після зміни статі, щоб для цього не потрібно було звертатися в суд і навчати в школах і університетах історії LGBTQ+ спільнот тощо.

Як зазначив президент Литви, в країні діє конституція, стаття 38 чітко визначає, що таке шлюб. «Якщо ми хочемо змінити деякі з наших основних принципів, закріплених в конституції, нам потрібно змінити конституцію, а не удавати, що її не існує», – сказав президент Литви.Теги:Україна - Литва, сімейні цінності, ЛБГТ, шлюб, Науседа


Читайте такожКоментарі (0)
avatar