реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

Правнука Михайла Коцюбинського відпустили з фронту на 150-річчя письменника

Нащадок українського письменника хоче написати книгу про війну. Чоловік після відпустки повернеться на фронт.

Правнуку класика української літератури дали відпустку з фронту з нагоди ювілею – 150 річчя з дня народження прадіда-класика української літератури Михайла Коцюбинського.

Правнук і онук розстріляного НКВДистами ворога народу Романа Коцюбинського Ігор уже півроку воює на Сході, – повідомляє ТСН.

Він – директор музею письменника і досі писав лише для себе, в шухляду. Але тепер припускає, що спробує написати книжку про війну. Заради хлопців, які звідти не повернулися.

В маєтку-музеї Михайла Коцюбинського саме дозріли яблука і айва. Правнук українського класика і директор його музею Ігор оглядає кожне дерево, тішиться урожаєві. У цьому саду він не був півроку.

Ігоря призвали у зону АТО у першу хвилю мобілізації. Адже 49-річний музейник ще в радянські часи закінчив військове училище. На Луганщину вирушив у складі окремої танкової бригади. Але зараз каже, що на цій посаді служити значно важче, адже на сході триває гібридна війна з неписаними правилами.

А бойовий дух патріотів найбільше підточує невизначеність. Під час останнього обстрілу Ігор втратив багатьох своїх побратимів і саме заради них, каже, можливо колись і напише книгу про війну. Але візьметься за це не раніше, ніж у країні настане мир. Захищати його він невдовзі знову вирушить на СхідZik.

Фото з сайту "Хвиля Десни"Теги:1 танкова бригада, АТО, російсько- українська війна, КОЦЮБИНСЬКИЙ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar