реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Поліція назвала причину смерті прилуцького підлітка

Заступник начальника Національної поліції України Максим Цуцкірідзе у Прилуках на прес-брифінгу назвав причину смерті 14-літнього підлітка Дениса Чаленка. Нагадаємо, що тіло хлопця знайшли на рейках залізниці і спершу поліція казала, що його збив поїзд. Це викликало масові протести у місті, які вилились у кілька мітингів, а розслідування було передано в головний офіс Національної поліції України.

Отже, за висновками експертів, підліток помер у результаті відкритої черепно-мозкової травми, але обставини її отримання, схоже, слідству невідомі. Проте в його крові виявлено 0,32 проміле алкоголю. За словами правоохоронців кілька свідків підтверджують факт алкогольного та наркотичного сп'яніння Дениса -- мовляв, він телефонував і казав, що на рейках "чує драконів".

Батьки загиблого обурені таким висновком слідчих і вважають, що поліція відводить підозри від справжніх винуватців.
Максим Цуцкірідзе заявив, що поліцейські, винні у службовому недбальстві, будуть звільнені. У цьому списку є і прізвище начальника управління Національної поліції у Чернігівській області Едуарда Альохіна."Голос України"Теги:трагічна загибель, Національна поліція України, Прилуки, Денис Чаленко


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Возьмут народ измором и пустой болтовней и замнут и это.
avatar