Подумаєш - 50 років!
Цю яблуню я посадив 50 років тому, в числі чотирьох таких. Прийшов знайомий, досвідчений агроном,і сказав :"Ну, років 20 яблуня тут ростиме і родитиме". І додав таке. Це недавно осушена територія, за суттю - луг, добрий грунт тут - "на штик лопати", а нижче - глина, глей, тобто мертвий грунт. Навіть корені дерев ростимуть не вглиб, а горизонтально. Але років 20 родитиме.
Я подумав тоді: де ще вони, ті 20 років.
Пройшло 50 років. Дві яблуні дійсно зістарились і їх уже нема Хоч пробули теж років 30. Дві є,і щороку родять, без пауз, як буває у немолодих дерев . Одна яблуня - Зимовий лимон, де яблука висять до снігу і лежать до весни. І цікаво, що не бувають червиві.
Ну і ось ця яблуня - Слава Переможцям. Середньо стиглий сорт, дуже смачні, соковиті. Знову ось отак буйно цвіте.
Висновки.
Перше. 50 років- не так уже й багато.
Друге. Інколи і песимістичні прогнози виявляються помилковими.
Вірмо в краще!
Петро АНТОНЕНКО
Я подумав тоді: де ще вони, ті 20 років.
Пройшло 50 років. Дві яблуні дійсно зістарились і їх уже нема Хоч пробули теж років 30. Дві є,і щороку родять, без пауз, як буває у немолодих дерев . Одна яблуня - Зимовий лимон, де яблука висять до снігу і лежать до весни. І цікаво, що не бувають червиві.
Ну і ось ця яблуня - Слава Переможцям. Середньо стиглий сорт, дуже смачні, соковиті. Знову ось отак буйно цвіте.
Висновки.
Перше. 50 років- не так уже й багато.
Друге. Інколи і песимістичні прогнози виявляються помилковими.
Вірмо в краще!
Петро АНТОНЕНКО
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



