Головна › Новини › Захоплення
Подорож на Фіолетову планету. Фото. Відео.
21-Лис-11 1213 0.0 1
Минулого тижня у КМЦ «Інтермеццо» відбулася презентація книжки казок молодої та ранньої ніжинської письменниці Ольги Роляк «Подорож на Фіолетову планету».
«Все, що написано в книзі – чистісінька, як сльоза правда, - зазначила Ольга. – Можу це стверджувати із упевненістю. Ба в певній мірі бачила це на власні очі і відчувала те, що і герой казки. Надіюся на розуміння кожної дитини, яку ми глибоко сховали у наші серця…
«Подорож … » це фіолетова метафізична казка і однозначно фіолетово-зцілюючий настрій чекає усіх, хто наважиться вирушити разом із Віолетою –однією з головних героїнь, у чарівну подорож».
Всі хто прийшов на презентацію отримали ще в подарунок фіолетово-стиглі вірші та мали змогу переглянути виставку фіолетово-сяючих ілюстрацій від ніжинської художниці Людмили Коваленко та надзвичайно добрі та сяючі пісні від бардів.
Привітати Ольгу з її першою книгою завітали її друзі-барди та відома чернігівська журналістка Євдокія Тютюнник, яка у свій час підтримала талант.
-«Коли вона зайшла до редакції нашої газети, мені здалося, що вона принесла у своїх руках частинку сонця, і зі всіма не шкодуючи ділилася ».
Книга присвячена чоловікові Олі – Євгенові.

«Тут щось є пророче, - зізналася казкарка, - коли я почала писати книгу три роки назад і своїм головним героєм зробила хлопчика Євгена, я ще не знала, що зустріну Найкращого у Світі Чоловіка Євгена Харицького».

Про автора:
Ольга Роляк, народилася 16 серпня 1985 року у с. Марківці Бобровицького району. Закінчила Ніжинський державний університет ім..М.Гоголя (2010 рік). Мешкає у Ніжині. Переможець численних літературнх конкурсів. Неодноразово друкувалася у різних періодичних виданнях.

Олександр ЯСЕНЧУККоментарі (1)
avatar
1
Аха-ха, еще бы совершили б путешествие на голубую луну
avatar