Головна › Новини › КРИМІНАЛ
Побили вікна в музеї воїна
22-Вер-19 390 0.0 0
Як стало відомо Правому берегу з власних джерел, минулого тижня невідомі пошкодили вікна у музеї пам’яті героя російсько-української війни Ігоря Медведя у селі Слобідка Новгород – Сіверського району.

Ми зателефонували завідувачці Слобідського сільського клубу Наталії Мишко, яка була головною ініціаторкою створення Музею-хатини загиблим воїнам з району-учасникам московитсько-української війни 2014-2019 років. Вона сказала, що побили дві шибки у вікнах.

Сьогодні(19.09.2019) пішла і побачила, що й третю розбито. Перші розбиті виявила ще в неділю, коли вийшла з відпустки. Я фотографувала. Зателефонувала на 102 до Новгород-Сіверського відділку поліції. Приїхав наряд. я розповіла. Думаю, що діти б так не бавились…, – коментує Наталія Мишко.

У приватній розмові жителі села, що побажали зберегти анонімність, припускають, що це могла бути провокація зі сторони проросійсько налаштованих елементів, і дещо нервують з приводу такої активності.Правий берег ДесниТеги:Слобідка, воїни АТО, російсько - українська війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar