Головна › Новини › ЕКОЛОГІЯ
Півтора "Камази" сміття від непрошених хасидів
19-Вер-20 300 0.0 0
Півтора "Камази" сміття вивезли дорожники разом з комунальниками з нейтральної смуги на КПП "Нові Яриловичі" після того, як там декілька днів знаходились паломники. Наразі на нейтральній смузі, що підпадає під зону обслуговування Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, контейнери для збору сміття заповнені на третину. Про це повідомила Служба автомобільних доріг у Чернігівській області.

Нагадаємо, 15 вересня у пункті пропуску «Нові Яриловичі» було тимчасово обмежено рух транспортних засобів та громадян у зв’язку зі значною кількістю іноземних громадян, які перебували на території між пунктами пропуску «Нова Гута» та «Нові Яриловичі» і намагалися потрапити на територію України.

16 вересня Кабінет Міністрів України прийняв рішення вже про закриття пункту пропуску на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області «Нові Яриловичі».

На кордоні між Чернігівською та Гомельською областями декілька днів знаходились більше тисячі хасидів, що хотіли потрапити на територію України на святкування Рох ха-Шана.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:служба автомобільних доріг, Нові Яриловичі, хасиди, єврейський Новий рік


Читайте такожКоментарі (0)
avatar