Головна › Новини › КУЛЬТУРА
Петро Антоненко представив "Стрілу"
02-Бер-18 468 0.0 0
Свою нову книгу «Стріла» днями вперше представив письменник та журналіст Петро Антоненко. Презентація відбулася у Чернігівській центральній міській бібліотеці імені М. М. Коцюбинського.

Видання вийшло друком у грудні 2017 року коштом обласного бюджету за результатами конкурсу рукописів місцевих авторів. Про це повідомив департамент інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

Петро Антоненко охарактеризував свою творчість як втілення потреби журналіста реалізувати весь багаж досвіду, особисту колекцію вражень, особистостей та почуттів.

До збірки «Стріла» увійшли повість «Вересень», низка оповідань, написаних переважно у 1980-х роках, а також поезія. Через опис характерних ситуацій з сільського та міського життя у книзі змальовуються психологічні портрети героїв і життєві конфлікти, так само властиві і сучасному суспільству.

За підсумками обласного конкурсу рукописів 2017 року книга Петра Антоненка посіла 7 місце у фінальному рейтингу та вийшла друком в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Чернігівська ОДА, Петро Антоненко, нові книги


Читайте такожКоментарі (0)
avatar