реклама партнерів:
Головна › Новини › РЕЛІГІЯ

Патріарх Філарет висловив співчуття Парижу

Святійший Патріарх Філарет висловив співчуття з приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері

16 квітня 2019 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет висловив співчуття французькому народу з приводу пожежі в соборі Святої Паризької Богоматері. Лист співчуття Святійший Патріарх Філарет надіслав Надзвичайному і Повноважному Послу Франції в Україні пані Ізабель Дюмон.

Надзвичайному і Повноважному Послу Франції в Україні
пані Ізабель Дюмон

Вельмишановна пані Посол!

Прошу прийняти у Вашій особі співчуття всьому французькому народу з приводу страшної пожежі у кафедральному соборі Паризької архідієцезії. Храм на честь святої Діви Марії – велична древня християнська святиня та національна гордість Франції. Він має світове духовне та культурне значення. Його втрата, то біль для людей усього світу.

Українці, які за часів безбожної радянської влади втратили багато храмів Божих, як ніхто інший, розуміють та переживають трагедію французького народу.

Ми вдячні, що саме під склепінням прекрасного собору Пречистої Діви Марії свого часу звершувалося богослужіння за жертвами Голодомору 1932-33 років в Україні, лунала молитва за нашу Батьківщину.

Також прошу передати слова співчуття та підтримки Його Високопреосвященству архієпископу Парижа Мішелю Опеті та всім християнам Франції.

Твердо вірю, що французький народ, разом із світовим співтовариством, знайде сили відродити цю визначну пам’ятку і в ній надалі, як і протягом століть, лунатиме молитва та Слово Боже.

З повагою,

ФІЛАРЕТ,
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИТеги:собор Паризької Богоматері, патріарх Філарет


Читайте такожКоментарі (0)
avatar