реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Пам’яті ветерана Другої світової війни, рухівця Григорія Івашка

Чернігівська обласна організація Української народної партії і обласне відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів з глибоким сумом сповіщає, що 5 січня 2013 року на 87-му році пішов із життя ветеран Другої світової війни, найстарший член УНП в області, інвалід І групи Григорій Филимонович ІВАШКО.

Григорій Филимонович народився 23 серпня 1926 року в селі Орлівка Куликівського району на Чернігівщині. З 1943 року сімнадцятирічний юнак був у лавах Червоної Армії. Важко контужений в боях із японцями на Далекому Сході у серпні 1945 року.
Після війни Григорій Филимонович відбудовував рідне село Орлівку, працював у колгоспі, виховав п’ятьох дітей.
Найдорожчою своєю нагородою вважав рухівський «Хрест учасника Другої світової війни», який він отримав у 1998 році.
Він – засновник рухівського осередку в своєму селі, який був першим у Куликівському районі.
Григорій Филимонович завжди відстоював думку, що українці-учасники Другої світової війни – воїни Червоної Армії та УПА повинні самі домовитися між собою про примирення, бо їхнім дітям зробити це буде ще важче.

Саме завдяки подвигу мільйонів таких як Григорій Филимонович переможно завершена Друга світова війна, світ врятовано від німецького нацизму, італійського фашизму й японського мілітаризму і постала з руїни наша країна.

Світла пам’ять про Григорія Филимоновича Івашка назавжди збережеться в наших серцях.

Чернігівська обласна організація
Української народної партії

Чернігівське обласне відділення
Всеукраїнського об’єднання ветеранів


На світлині Григорій Филимонович ІВАШКО під час святкування 65-річчя Перемоги, 9 Травня 2010 року біля Меморіалу загиблм землякам в селі Орлівка

Коментарі (1)
avatar
1
Відходять ветерани.
Вічна їм пам'ять!
avatar