Пам'ятний знак малярні Шевченка
![](/_nw/194/s57393928.jpg)
"Седнівська осінь" в незалежній Україні стала традиційним святом громад Чернігівського району та містечка Седнева, що має знакомиту і давню історію. Від скіфських курганів до вояків УНР. Свято щороку організовується Чернігівською районною радою та адміністрацією, Національною Спілкою художників України, яка має у Седневі постійну майстерню.
Цього разу гостями свята були зразу чотири Герої України та численні чернігівці і кияни.
...Щоправда, напис на пам'ятному камені зробили з помилкою, але художники ж не літератори. А літераторів не спитали...
Читайте також |
Коментарі (0) |