реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Пакт Путіна- Трампа

Пакт трампа - путіна вже існує, і ми повинні діяти відповідно. Є речі, які ми ніколи не змінимо красивими словами або розумним одягом. Якщо ви турбуєтеся про ці речі, вам слід зрозуміти, звідки виходить тактика трампа. З росії.

Той факт, що військова допомога Україні могла бути скорочена ще до зустрічі Зеленського з трампом в Овальному кабінеті і тільки потім озвучена, має бути прикладом нинішнього способу мислення у Вашингтоні.
трамп прагне зближення з путіним. путін попросив поступок, і поступки обіцяли. Можливо, ми не знаємо всього обсягу цих обіцянок, але ми маємо бути готовими до всього.

Суверенітет України, військова підтримка, гарантії безпеки та політичне майбутнє вже могли бути передані в обмін на союз із росією, якого добивається трамп. Але оскільки відкритий продаж путіну виглядає політично неприйнятним, адміністрація використатиме будь-які засоби, щоб замістити сліди.

Як людина, яка виросла в Литві 1990-х років, я добре пам'ятаю, як старші діти із сусідньої російської школи чекали нас на шляху до класу. Якщо вони вирішували побити вас, то знаходили для цього привід. Що б ви не зробили, вони б обов'язково зробили це.

Так було на вулицях. Якщо ти мав сигарету, вони її забирали. Якщо ти мав гроші, вони їх забирали. Якщо ти нічого не давав, то вони били тебе просто так. Правильної відповіді не існувало, бо справа була не в цигарках, не в грошах, не в шапці. Йшлося про підкорення.

Не варто думати, що шапка, цигарки чи гроші врятують тебе. У цьому й полягала помилка тих, хто не розумів правил: вони кидали все і їх все одно били. Тому що російський бандит зупиняється лише тоді, коли йому кидають виклик.

І та сама логіка діє не лише на вулицях, а й у геополітиці.
- Підпишете цю угоду про копалини
- Добре.
— Ну... тоді ми вас ударимо, бо ви не одягли костюм. Справа не в корисних копалинах, не у виборах, не в чомусь ще. Справа у підкоренні і підпорядкуванні

І якщо ти хотів вижити, то мусив діяти відповідно. Якщо ти міг битися, ти бився. Якщо не міг битися, ти уникав їхньої території. А якщо не міг уникнути, то стежив, щоб не залишитися одному.
Сьогодні ми не маємо права для такої наївності. Можна з упевненістю сказати, що пакт Трампа-Путіна вже існує, і ми маємо діяти відповідно".

Габріелюс ЛАНДСБЕРГІС, екс- міністр закордонних справ Литви



Теги:широка війна, ЛАНДСБЕРГІС, Трамп- Путін, Україна- Литва


Читайте також






Коментарі (0)
avatar