реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

П'ять років Зе

От і прийшов цей день. Володимир Зеленський пробув на посаді президента п'ять років - повноцінну президентську каденцію. Я зовсім не так планував цей день зустріти. Не приховую, я сподівався в цей день перекинути чарку за те що зелений жах завершився. Але життя розпорядилося інакше.

Що тепер можна сказати про президентство Зеленського? Я опускаю передвиборчу програму кандидата в президенти ЗЕ. Ще тоді у 19-му, я писав, аби виконати подібне треба бути, мінімум, архангелом.

А що можу згадати про президентство ЗЕ, я особисто?

Ну, поперше, завдяки Зеленському два з п'яти його президентських років для мене пройшли у ЗСУ, рік з них - на фронті у 72-й бригаді. Там мене НЕ забезпечували бойовлю технікою - безпілотники які я водив, мені надавали волонтери, чотири борти (найбільше) - Фонд Петра Порошенка. Решту - АрміяСОС, та волонтери Вікторія Хамаза й Нікіта Соловйов, за що я їм неймовірно вдячний.

Нас на фронті хреново забезпечували транспортом (практично весь транспорт в нашому взводі був волонтерський, а на ремонти ми скидалися), планшетами з Кропивою і Старлінками (дякую волонтерам). Тощо. Ще мені пощастило, під час мобілізації мені видали форму пошиту у 2017 р. Бачте? За Порошенка форми нашили стільки, що її видавали ще у 22-му, а за ЗЕ... На моїх очах влітку 22-го хлопцям видавади американський камуфляж БВ - форма пошита за Порошенка закінчилася, а іншої не було. Тощо.

Я гарно запам'ятам оте рило, яке у 19-му мені горлало "Якщо оберуть Порошенка ти в окопі сидітимеш років 20". Обрали Зеленського. Я в окопах. Цікаво, де ті хто волали? Часом не плачуться тепер за кордоном, що їм посольство документи не дає?

А чи було за Зеленського щось гарне? Так, було. Цифровізація, хай їй. Чимало сервісів справді пересунулися в мережу і це сильно покращило життя. Та справедливості задля - почався цей процес як раз за Порошенка. Це визнав навіть міністр Федоров в інтерв'ю.

Що ж до решти...
Ви пригадуєте "потужного міністра Авакова", якого Зеленський сильно нахвалював? Ви пам'ятаєте міністра Степанова? Цей чувак примудрився розривати за формальними ознаками вже укладені договори на пошив комтюмів біозахисту з українськими фірмами, аби замість них завести фірми китайські - це в той час, як міністри країн Заходу до себе маски і костюми захисту возили "методом свинарчуків" - корупційно і за хабарі. Дивина - на заході не знайшлося жодного Бігуса.

Взагалі це дурдом. Пандемія КОВІД могла стати ударним стимулом для розвитку української легкої промисловості. Маски, костюми біозахисту, маса медичного приладдя - все це могло вироблятися в Україні. Натомість роботою завантажили Китай - і потім МОЗу довелося довго судитися, бо поставили не те і не тоді. Всі пригадують, я гадаю, що жоден Степанов у куртці від того не постраждав?

До речі, про постраждалих. Був заарештований генерал Марченко - його довелося відпустити і він потім захищав Миколаїв. Влада посадила генерала Ігоря Павловського - він щойно виграв суд проти України в ЄСПЛ. Тетяну Чорновол ледь не посадили - вона зараз палить ворожу техніку. А скільки бруду було вилито на Олега Барну, Гліба Бабича, Юрія Каракая? Їх більше нема.

Взагалі, мабуть головне досягнення Зеленського-президента, це звільнення України від людей. Ви пригадуєте, як Зеленський обіцяв, що Україна отримає найкращу вакцину від КОВІД, щойно вона з'явиться? Результат - протягом місяця смнртність в Україні сягнула "двох Іловайськів на день".

Скільки Україна втратила від війни і скільки українців стали біженцями, ще не зрозуміло. Проте. КМІС щойно підрахував що в Україні наразі лишилися 28 мільйонів людей. Ще у 2019 р. було 37 мільйонів. Таке точно не вдавалося нікому.

І не треба просторікувати, ніби то не Зеленський, то Росія. Депутаткиня президентської фракції Мар'яна Безугла щойно заявила, що війна почалася тому що Зеленський "зламав систему". Мова про ту саму Безуглу, яку щойно не виключили зі "Слуги народу".
Певно, з нею згодні всі "служки".

Дмитро "КАЛИНЧУК" - ВОВНЯНКО
Теги:широка війна, Дмитро Калинчук- Вовнянко, команда ЗЕ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar