реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар
Останнього рухівця звільнено!
27-Лис-13 1086 1.0 0
Нарешті чиновники старої закалки можуть зітхнути спокійно: останнього рухівця, опозиціонера звільнено з хоч якоїсь помітної посади -- Володимира Максимонька, довголітнього голову Ніжинської організації Руху, на сесії обласної ради звільнено з посади головного лікаря обласного шкір-венерологічного диспансера.

За це проголосували 53 депутати при 17, що були проти. Сам Володимир Максимонько виступав спокійно, аргументовано посилався на роз'яснення Конституційного Суду, адже офіційною причиною звільнення названо його відмову підписати контракт на півроку. Конституційний суд вважає натомість, що підписувати це можна лише добровільно і підписання менш, ніж на три роки, є погіршенням умов праці. В.Максимонько передчував результат голосування, тому останньою його фразою була обіцянка подати в суд на обласну раду.

Начальник обласного управління охорони здоров'я Василькова переконувала, що тільки непідписання контракту є причиною звільнення. Проте депутат Микола Шимко з Бахмача похвалив Максимонька за професійні якості і підкреслив, що це є розправа за його опозиційні виступи. Адже Максимонько неодноразово виступав проти урізання фінансування його закладу та проти т.зв. медичної реформи, яку активно проводить пані Василькова.

Що ж, вітаємо обласну владу: сьогодні вони отримали ще одного опозиціонера, який уміє воювати. Схоже, Рух таки буде відновлюватися, як потужна сила!

Василь ЧЕПУРНИЙ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:шкір-венерологічний диспансер, Рух, Чернігівська обласна рада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar