реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Ордер на арешт Путіна видали в Гаазі

Міжнародний кримінальний суд (МКС) видав ордери на арешт президента Росії Володимира Путіна та уповноваженого при президенті Росії з прав дитини Марії Олексіївни Львової-Бєлової.

У своїй заяві Міжнародний Кримінальний суд заявив, що є “розумні підстави” вважати, що російський лідер “несе кримінальну відповідальність” за “військовий злочин незаконної депортації населення (дітей) і незаконне переміщення населення (дітей) з окупованих районів України до Російської Федерації” на окупованій території України.

У ній також ідеться про те, що є “обґрунтовані підстави” вважати, що уповноважена з прав дитини РФ Марія Львова-Бєлова “несе індивідуальну кримінальну відповідальність” за “воєнний злочин незаконної депортації населення (дітей) і незаконного переміщення населення (дітей) з окупованих районів України в Російську Федерацію”.

– Палата вирішила, що ордери є секретними для захисту жертв і свідків, а також для гарантування безпеки розслідування. Проте, з огляду на те, що поведінка, про яку йдеться в цій ситуації, імовірно, триває, і що інформування громадськості про ордери може сприяти запобіганню подальшому скоєнню злочинів, Палата вирішила, що в інтересах правосуддя слід уповноважити Секретаріат публічно оприлюднити існування ордерів, імена підозрюваних, злочини, за які видано ордери, і способи відповідальності, встановлені Палатою, – йдеться на сайті суду.Теги:широка війна, геноцид, гаага, викрадення дітей, суд над Путіним


Читайте такожКоментарі (0)
avatar