реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОНОМІКА

"Оболонь" планує інтервенцію в Китай

24-Чер-12 1085 1.0 1
Корпорація «Оболонь» вивчає можливості і варіанти запуску одного з виробництв компанії в одній з азіатських країн у зв'язку з планами розширення та розвитку бізнесу. Про це повідомив президент «Оболоні» Олександр Слободян.

Зокрема, Слободян сказав, що фахівці компанії вивчали ситуацію в Китаї, але не надав інших подробиць. За словами Слободяна, в даний час головне підприємство корпорації - пивзавод в Києві - використовує 60% потужностей, кілька високотехнологічних ліній простоюють, що з точки зору бізнесу неоптимально.

Крім того, за словами Слободяна, постійно змінюване податкове законодавство в Україні не дозволяє планувати розширення бізнесу.

Слободян також вказав, що компанія розглядає й інші варіанти розміщення виробництва за межами України. За даними «Оболоні», корпорація об'єднує головний завод, два віддалених цехи, два дочірніх підприємства та чотири підприємства з корпоративними правами.

В цілому в корпорації працює близько 7,5 тис. людей. Головний завод в місті Києві спеціалізується на виробництві пива, безалкогольної продукції, мінеральної води, пивної дробини.Теги:податкове законодавство, пиво, Китай, Оболонь


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Там у Китаї можна буде більше прального порошку добавляти у пиво. Вірно мислять, креативно.
avatar