реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Обіцянки чернігівських нардепів тепер можна оцінити в Інтернеті

Всі обіцянки депутатів, що були обрані по мажоритарних округах, зібрані в одному місті на сайті "Події і коментарі" (www.pik.cn.ua) в рамках проекту «Профілі Чернігівських політиків»

Проект «Профілі Чернігівських політиків» є ініціативою Чернігівської громадської організації «Освітній центр «Ініціатива» та не підтримується жодним бізнесом, політиком чи донором.

Завданням проекту є постійний моніторинг діяльності політиків пов’язаних з Чернігівською областю та донесення об’єктивної інформації до жителів регіону.

Методологія моніторингу: на сайті зібрані основні обіцянки політиків, які були дані ними в ході передвиборчих кампанії . Кожна обіцянка аналізується експертами ЧОЦ «Ініціатива» на основі відкритих джерел та офіційних звернень та запитів. Після цього кожній обіцянці присвоюється статус «Виконано», «Не виконано» або « В процесі виконання».

Статус «Виконано» присвоюється обіцянці, якщо є достовірні підтвердженні факти виконання політиком цієї обіцянки. Відповідна доказова база розміщується на сторінці профілю.

Статус «Не виконано» присвоюється обіцянці, якщо у відкритих джерелах немає інформації про її виконання і політик також не надав жодної інформації щодо її виконання.

Статус «В процесі виконання» присвоюється обіцянці, якщо є достовірні факти, що політик здійснив певні кроки по втіленню цієї обіцянки в життя. Відповідна доказова база розміщується на сторінці профілю

Важливо, що кожен політик, профіль якого відображений на сайті, може надати інформацію, що підтверджує виконання ним передвиборчої обіцянки або здійснення заходів.

Кожен користувач сайту може додати коментарі до профілю політика – таким чином висловити свою оцінку роботі кожного політика.

Згодом на сайті також з’являться профілі народних депутатів від Чернігівщини обраних за партійними списками, а також профіль виконання обіцянок Чернігівського міського голови Олександра Соколова.Теги:Павло Пущенко, Політика і коментарі, народні депутати від Чернігівщини, вибори - 2012


Читайте такожКоментарі (0)
avatar