Головна › Новини › Анонси подій
Нового святого представлять у прес- клубі "Просвіта"
02-Груд-11 1559 5.0 0
У понеділок, 5 грудня, в прес-клубі "Просвіта" (Чернігів, вул. Воровського, 10) єпископ Чернігівський і Ніжинський Іларіон розкаже журналістам про новопрославленого святого Меркурія Бригинського.

Владика представить житіє священноігумена Меркурія Бригинського, розкаже про чин канонізації, про порядок богослужіння 7 грудня з нагоди храмового свята кафедрального Катерининського собору та прославлення святого Меркурія Бригинського. Як відомо, урочистості очолить Святійший Патріарх Київський і всієї України - Руси Філарет. Очікується також приїзд інших архієреїв Української православної церкви Київського патріархату.

Початок прес-конференції о 10 годині.

Прес-клуб "Просвіта"


Довідка "Сіверщини".

Ігумен Меркурій народився у селі Щаснівка, а похований був у селі Бригинці Бобровицького району. Вихованець Києво- Печерської лаври. Дивом уник розстрілу. Після війни побудував церкву святої Тройці в селі Бригинці, де й служив. Помер 1956 року. По молитвах до нього люди зцілялися вже давно -- особливо помічним його вважають при хворобах ніг.Теги:патріарх Філарет, Просвіта, Чернігівська єпархія, Меркурій Бригинський, прес-клуб, єпископ Іларіон


Читайте такожКоментарі (0)
avatar