реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Ніжинських "робінгудів" утримують як довічників

25-Вер-13 987 0.0 0
У Чернігівській області місцеві "робін гуди", які потрапили під слідство через підозру у незаконних діях, утримуються у камерах для довічників.

Як повідомляється у сюжеті ТСН 19:30, про це підозрювані заявили під час попереднього слухання у їхній справі. Зараз для рідних і близьких суд — єдина можливість побачити хлопців, які вже 3,5 року зачинені в СІЗО.

Так, Дмитро Волик потрапив за ґрати на 7 років лише за те, що дав позику так званим "ніжинським робін гудам" на контрольну закупку наркотиків. Тоді він думав, що робить корисну для суспільства справу. "Позичив хлопцям гроші, щоб вони закупили цю макову соломку для кількості, щоб можна було зняти це на відеокамеру", - повідомила мати підсудного Світлана Волик. У захисті обвинувачених сподіваються, що суд зможе розібратися у нюансах справи.

"Сподіваємося, що цей склад суду буде сприяти тому, щоб потерпілі на засідання ходили. Минулий склад нам в клопотаннях відмовляв", - сказала адвокат Катерина Нікітюк. У свою чергу, потерпілих сподіваються почути і підсудні, і їхній захисник. Поки ж вони розташовані один від одного на відстані 200 кілометрів. Усі утримуються в одиночних камерах, у яких, зазвичай, знаходяться довічники. "Нас привезли і більше місяця утримують в одиночних камерах. Ми вважаємо, що це незаконно. Фізично на нас здійснюється тиск", - заявив один із підсудних.

Слова свого підзахисного підтвердила і адвокат. За словами Катерини Нікітюк, захист не може нормально здійснювати свої функції. У пенітенціарній службі в цьому порушень не вбачають. "У даному рішенні немає ніяких порушень. Ми можемо в межах області обирати, в якому СІЗО має перебувати людина", - сказав Олександр Доробалюк, керівник управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/nizhinskih-robin-gudiv-utrimuyut-u-kamerah-dlya-dovichnikiv-312757.html


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:СІЗО, наркоторгівля, пенітенціарна служба, Ніжин


Читайте такожКоментарі (0)
avatar