реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Ніжинська міська рада НЕ забороняє московську церкву

У Ніжині депутати не підтримали рішення про заборону діяльності УПЦ (Московського патріархату). Під стінами міської ради зібралися прихильники й противники заборони діяльності УПЦ (МП) в місті. Надворі — молилися, у стінах міської ради вступали у перепалки з депутатами. Повідомляє Суспільне\Чернігів.

"Замовляючи будь-яку послугу в Московській церкві, купуючи свічку, ви купуєте патрон для знищення українського захисника", — говорить депутат Ніжинської міськради від "Європейської солідарності" Андрій Гомоляко.

Захищав московську церкву Олег Палянський: ""Не треба нас звинувачувати, що наші гроші йдуть на патрони, снаряди для Путіна, якщо є у Вас докази, то покажіть. Сьогодні ми ображаємо один одного, а завтра ви підете забирати храми. А ми будемо захищати їх".

"Було дві пропозиції: профільної комісії винести це голосування на сесію і друга, це пропозиція депутата зняти з голосування", — говорить міський голова Ніжина Олександр Кодола.

Після завершення обговорень депутати почали голосувати. "За" — 16, утрималися двоє, а п'ятеро не голосували. Потім з’ясували, що у кількох депутатів не спрацював планшет, то голосування відбулося вдруге. Рішення підтримали 18 депутатів, щоб його ухвалити не вистачило двох голосів.

Фото Суспільне\ЧернігівТеги:УПЦ МП, Олександр Кодола, дерусифікація, Ніжинська міська рада


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0
1
Бабусі в хусточках чи комсомолки 50-х років?
avatar