реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар
Невідомий напав на голову Бахмацької "Свободи"
25-Бер-14 1230 0.0 0
22 березня жорстоко побито голову Бахмацької районної організації «Свобода» Михайла Виноградова. За свідченням потерпілого, нічим невмотивований напад здійснила російськомовна людина східної зовнішности. Нападник здійснив напад просто в помешканні свободівця, де націоналіст мав провести для нього приватний лікарський прийом.

Як відомо, Михайло Виноградов – один із лікарів Медичної сотні та Військового шпиталю у Консерваторії на Майдані, відомий лікар-гомеопат. Невдовзі має вступити на посаду голови Бахмацької районної державної адміністрації. Він уже оголосив про першочергові кроки націоналістів. «Ми заохотили очільників району – представників місцевої Партії регіонів – колективно написати заяви про звільнення з усіх державних посад, які вони втратили право обіймати з огляду на глибоку й безсоромну співпрацю з режимом Януковича. За такими особами, як екс-голова райради Булах, його пахолки Сорока та Допа, стоїть сільськогосподарська мафія чорноземної Бахмаччини. Латифундистам таки доведеться розпрощатися з незаконно захопленими паями, повернути награбоване. І це тільки початок», – заявляв Михайло Виноградов.

Народна рада Бахмаччини заявила про необхідність повернути в комунальну власність міський ринок, провести люстрацію органів райвно, забезпечити фінансування ремонту шкіл, відновити роботу районних лікарень.

«Ці вимоги підтримали свободівці й ми готові негайно впроваджувати ці зміни. Звісно, це не сподобалося місцевим кримінальним групам, частина яких пов’язана з міським ринком і розподілом державних коштів. Тму напад на нашого побратима Михайла Виноградова вважаємо їхнім попередженням націоналістам. Проте це нас не лякає, і ми будемо робити все, щоби почати повномасштабну люстрацію та повернення власности людям», – заявляє заступник голови місцевого осередку «Свободи» Денис Сергієнко.

Замах на свободівця Михайла Виноградова розслідує слідча група місцевих відділів МВС та СБУ. Про це повідомила прес- служба обласної організації ВО "Свобода".


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Майдан, Свобода, латифундисти, Бахмач


Читайте такожКоментарі (0)
avatar