реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОЛОГІЯ

Навіщо чернігівські чиновники від «екології» знесли унікальні дерева, посаджені громадськістю?

13-Груд-14 2186 0.0 1
З таким запитанням звернулися чернігівські рухівці до Державної екологічної інспекції Мінприроди України і Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації, установ, які контролюють законність знесення дерев і дають на це відповідні дозволи.

Біля адміністративних будівль вищевказаних установ, по вулиці Малясова, 12, росли чотири диковинні для Чернігівщини акації рожеві або робінії клейкі, своєю екзотичністю приваблюючи погляди перехожих та виконуючи свою природоохоронну функцію - поглинання викидів від автотранспорту. На День довкілля екологами проводилося щорічне формування (обрізання) їх крон.

Зі слів доцента, кандидата біологічних наук, завідувача кафедри екології та охорони природи Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка Юрія Карпенка, який багато років очолює екологічну громадськість області, ці дерева були подаровані Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища. Саджанці були вирощені у ботанічному саду університету і посаджені, біля цієї установи, громадськими активістами.

Кому ж і навіщо знадобилося зносити ці молоді унікальні дерева?

У чернігівському «Зеленбуді» запевнили, що всі необхідні документи для їх знесення у них є (дивись вище хто їх видає). Невже ініціатива знищення дерев належить екологам?!

Що ж, дочекаємося відповіді на наші інформаційні запити від державних екологів…

Довідка:

Акація рожева, робінія клейка. Походить з північної Америки.
Схожа на акацію білу, але квітки мають рожеве забарвлення. Пагони клейкі, звідки й назва — клейка.
Цвіте в червні. Нектаропродуктивність висока — до 1000 кг з 1 га. Природоохоронна функція відома.

Коментарі (1)
avatar
1
РАССТРЕЛЯТЬ. ПОВЕСИТЬ. СПАЛИТЬ.
avatar