Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Нарешті страхіття на Валу можна розібрати
31-Бер-18 565 3.0 0
Як повідомила прес- служба обласної прокуратури, за результатами розгляду справи судом апеляційної інстанції набрало законної сили рішення суду, яким задоволено позов прокуратури про скасування державної реєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва в історичній частині міста Чернігова. Мова йде про т.зв. будинок дворянського зібрання на Валу.

Постановою Київського окружного адміністративного суду залишено без змін рішення Чернігівського окружного адміністративного суду, яким задоволено позов прокуратури області в інтересах держави в особі Чернігівської міської ради до бюро технічної інвентаризації та управління адміністративних послуг стосовно скасування рішення про державну реєстрацію права власності за приватною структурою на об’єкт незавершеного будівництва, розташованого у м. Чернігові.

Вжиття заходів прокурорського реагування представницького характеру здійснено з метою усунення порушень вимог земельного законодавства, які виникли внаслідок фактичного позбавлення володіння, користування і розпорядження територіальною громадою міста Чернігова спірною земельною ділянкою. Кажучи простіше - за часів головувавання Олександра Сколовоа ділянку на Валу було надано інвесторам, один з яких зараз втік за кордон, другий помер, третій - у тюрмі...

Заявленню позову органами прокуратури передувало визнання в судовому порядку недійсним договору оренди земельної ділянки, на підставі якого ще у 2011 році у користування одному з господарюючих суб’єктів передано під забудову земельну ділянку на території архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

За рішенням суду, яке набрало законної сили, визнано протиправним та скасовано рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, згідно з яким за приватним товариством зареєстровано право власності на об’єкт незавершеного будівництва: Готельно-туристичний комплекс «Дворянське зібрання», що знаходиться на Чернігівському Валу та тривалий термін залишається недобудованим.

Тепер недобудову можна добудувати, або знести.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:вал, прокуратура Чернігівської області, недобуд, дворянське зібрання


Читайте такожКоментарі (0)
avatar