реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Нарешті озвалася опозиція: відставка уряду і дочасні вибори парламенту та Президента
30-Лис-13 1011 4.0 0
Три опозиційні партії прийняли спільне рішення про формування штабу національного спротиву. Ми розпочали підготовку до всеукраїнського національного страйку", - заявив на прес-конференції лідерів опозиції в суботу, 30 листопада, голова Політради ВО "Батьківщина", голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

"Сьогодні вночі за замовлення Віктора Януковича був вчинений злочин проти простих мирних людей і – найстрашніше – проти дітей, яких звіряче побив спецпідрозділ "Беркут" за вказівкою міністра МВС Захарченка", - наголосив він.

"Відповідальність за цей злочин в країні несуть дві особи: Віктор Янукович, як замовник, і міністр МВС Захарченко, як виконавець цього злочину", - сказав Арсеній Яценюк.

Опозиція вимагає відставки міністра МВС: "І не тільки відставки, а кримінального розслідування його діянь і суду над таким міністром".

Окрім того, опозиція вимагає "персональний склад всіх спецпідрозділів, які били наших дітей на вулицях міста Києва і на Майдані": "Уже зараз можна сказати, що один із керівників спецпідрозділу "Беркут", а саме Косюк Сергій Миколайович, начальник "Беркуту" в місті Києві, особисто давав вказівки бити дітей".

Арсеній Яценюк підкреслив, що учора він особисто бачив біля адміністрації президента декілька десятків автобусів "Беркуту" з Дніпропетровська і Луганська: "Саме цей "Беркут" бив дітей, виконував незаконні накази. Ми знайдемо прізвища працівників "Беркуту" з Донецька і Луганська, всіх начальників цього "Беркуту", які давали вказівку бити дітей. Одне - коли вони в шоломах і в стаді, а інше - коли вони знають, що порушили закон і будуть нести за це відповідальність".

"Наші політичні вимоги не міняються, і вони передбачають відставку Кабміну України, про що вже внесена резолюція недовіри уряду, і зміна Віктора Януковича через одночасні президентські та парламентські вибори", - наголосив він

Арсеній Яценюк нагадав, що сьогодні о 4-ій ранку були заарештовані 35 активістів: "Нам вдалось кожного активіста витягнути з міліції. Працювали адвокати, були народні депутати, і жодного зараз заарештованого немає".

Він також додав, що опозиція очікує реакції західних партнерів "і не на словах, а на
ділі": "Прийшов час дії. Всі мрії розвіялись. І рожеві окуляри зараз не на часі".


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:уряд Азарова, побиття людей, опозиція, Яценюк


Читайте такожКоментарі (0)
avatar