реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

Напомаджені совки

Десь у телеграм каналах блимають фрагменти з російських «огоньков». Сидять напомажені і наштукатурені «звьозди» навіть не мого віку, а віку моєї мами. Петросян ще старше. Несуть вони ще більшу примітивщину , ніж раніше , ще й з домішками нацизму і ксенофобії.

Ще десять років тому цю антиукраїнську срамоту з пєтросянами, лєщенками, газмановими вів Зеленський і транслювали деякі наші канали. Це відео теж гуляє інтернетом.

Всюди сидять наші «землячки», про яких казали : о! А ти знаєш, що він чи вона з України? Аплодує народжений у Запоріжжі випускник Львівської школи Гоша Куценко , колишній мешканець Львова Башмет, співає «Червону руту» Повалій.

У цей час Київ бомблять. Їм байдуже. Їм і так комфортно.

Радянський Союз і його спадкоємиця путінська Росія - центри світової байдужості. Той, хто має краплю честі і совісті випадають звідти.

Вперше за багато років немає там радянської легенди Алли Пугачьової, її чоловіка Максима Галкіна. І Володимира Зеленського немає. Він тут, з нами, звертається до українців на фоні кадрів Бучі. І українці плачуть.

Уся ця жорстока і брехлива радящина сиділа чи сидить у кожному з нас. У казці Андерсена «Снігова королева» є розповідь про злого троля, який зробив дзеркало у якому все добре стає злим, а зло ще більше кидається в очі. Дзеркало розбилося і шматочки його потрапили в очі або серця багатьох людей.

Нам ще треба багато працювати для того, щоб ці шматочки у нас розтанули, як шматочок у серці героя Андерсена Кая.

Цікаво, що навіть ця казка зазнала у Радянському Союзі цензури. Викреслили згадки про Христа і молитву «Отче наш» )))

Микола КНЯЖИЦЬКИЙТеги:широка війна, телебачення, Микола Княжицький, Голубой Огонёк, 95 квартал


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Підтримую кожне слово, хоч я теж, можливо, віку вашої мами) Але чого так усі напосілися на петосяна? Мумія все правильно сказала: "расея - не сущая конструкція". Саме в такій орфографії: НЄ сущая wink Не існуюча.
І про закони фізики у нього все правильно: рашка розширяється, розширяється, розширяється... кулька надувається, надувається, надувається... Пшик! І "нравится, не нравится" - матрьошка розвалиться! wink
А запроданці... Вони завжди були і, на жаль, будуть. Хай там булькають, як дещо в ополонці. Нам своє робить.
avatar