Головна › Новини › Гарячий коментар
Нагалюка нарешті пішли
24-Бер-17 1085 0.0 1
Деснянське басейнове управління водних ресурсів у багатьох чернігівців асоціюється з корупцією і хабарництвом. Недарма громадські активісти давно вимагали звільнення багаторічного керівника Нагалюка.

І ось за участі голови Державного агентства водних ресурсів України Ірини Овчаренко та голови Чернігівської облдержадміністрації Валерія Куліча колективу було представлено нового керівника – виконуючого обов’язки начальника Деснянського БУВР Тараса Молочка, призначеного наказом Держводагентства від 21 березня.

Голова Держводагентства Ірина Овчаренко ознайомила присутніх із перспективами розвитку водогосподарської галузі, поставила перед фахівцями Деснянського БУВР завдання, спрямовані на перегляд підходів до управління водними ресурсами, наближення їх до європейських стандартів, упровадження найкращих міжнародних практик з управління водними ресурсами, побажала команді фахівців Деснянського БУВР спрямувати максимум зусиль на збереження екологічно чистого стану водних ресурсів для майбутніх поколінь і створення безпечних умов життєдіяльності населення.

І хоча Нагалюка ще й нагородили почесною грамотою, але є сподівання, що новий керівник - Тарас Молочко не продовжуватиме його традицій, а діятиме як український патріот. До цього він працював начальником міського управління юстиції, звідки був звільнений командою Валерія Дубіля.

Василь ЧЕПУРНИЙТеги:Нагалюк, Тарас Молочко, Деснянське басейнове управління


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
А хтось цікавився біографією Молочка. І за що його поперли з начальників ДВС Черкаської області свого часу, і дали пересидіти у замах Шермана в Чернігові. Українські патріоти теж беруть хабарі
avatar