реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Надзвичайні ситуації мають начальника
28-Чер-15 1099 0.0 0
27 червня у Чернігові голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін у присутності голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча представив керівному складу оперативно-рятувальної служби Чернігівщини нового начальника обласного Управління ДСНС України полковника служби цивільного захисту Бреуса Юрія Володимировича, який призначений наказом Голови ДСНС України від 26 червня і донині працював заступником начальника цього ж Управління.

Голова ДСНС України Микола Чечоткін зазначив: «В нашій службі є проблеми із забезпеченням особового складу бойовим одягом, спорядженням та пожежно-рятувальною технікою. Потребує підвищення й рівень заробітної плати рятувальників. Всі ці питання ми обов’язково будемо вирішувати. З цим я звертаю увагу керівників підрозділів на те, що покращити ситуацію також можна шляхом заробляння коштів за рахунок надання передбачених чинним законодавством платних послуг, аварійно-рятувального обслуговування об’єктів на договірних засадах та систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій, участі у регіональних програмах розвитку тощо. В цьому питанні є підтримка з боку голови Чернігівської облдержадміністрації».

Окрім того, Микола Чечоткін підкреслив, що пріоритетним завданням служби є забезпечення готовності сил і засобів до реагування на надзвичайні ситуації різного характеру й націлив керівний склад на чітке і професійне виконання посадових обов’язків та поважне ставлення до підлеглих.

Вітаючи нового керівника чернігівських рятувальників, голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч наголосив: «В нашій країні зараз непростий час і ми всі разом повинні забезпечити надійну безпеку життєдіяльності населення. Ми стоймо на порозі адміністративно-територіальної реформи та відповідних змін до Конституції України. В області прийнятий перспективний план розвитку територіальної громади. Виконання завдань Президента України з максимальної віддачі повноважень на місцевий рівень дозволить вирішити і ряд питань щодо забезпечення матеріально-технічної бази пожежно-рятувальних підрозділів Чернігівщини за рахунок посилення місцевих бюджетів. Зараз, у зв’язку з перерозподілом надходжень, на рахунках селищних і сільських рад області знаходиться близько 60-ти млн. гривень. Ми відпрацюємо питання, щоб частину зазначених коштів направити на підвищення рівня оснащення рятувальників, адже деякі масштабні пожежі, що мали місце, показали необхідність як в цьому, так і створенні відповідного матеріального резерву».

Бреус Ю.В. народився у 1972 році в Чернігові. У 1993 році закінчив Львівське пожежно-технічне училище, а у 1999 році – Черкаський інститут пожежної безпеки МВС України. Під час служби обіймав різні керівні посади в Чернігівському оперативно-рятувальному гарнізоні. Пройшов шлях від лейтенанта до полковника. Нагороджений відомчими нагородами. Одружений, виховує двох доньок.

Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:нові кадри, ДСНС в Чернігівській області


Читайте такожКоментарі (0)
avatar