На перший день літа
Ти відбулася весно, відбулась.
Уже скінчились дні твої і ночі.
У цю ніч літо через перелаз
До нас обов'язково перескочить.
І ранок свій нарешті розпочне.
Хотілося, щоб із тепла і сонця.
І півня кукурікання гучне
На сонячному затишному боці.
І ластів'ячим щебетом в дворах
На мотузках отих, що для білизни.
Щоб в хатах просиналась дітвора
Без будь-якихось витівок капризних.
31.05.26р.
Євген ПОСТУЛЬГА
Уже скінчились дні твої і ночі.
У цю ніч літо через перелаз
До нас обов'язково перескочить.
І ранок свій нарешті розпочне.
Хотілося, щоб із тепла і сонця.
І півня кукурікання гучне
На сонячному затишному боці.
І ластів'ячим щебетом в дворах
На мотузках отих, що для білизни.
Щоб в хатах просиналась дітвора
Без будь-якихось витівок капризних.
31.05.26р.
Євген ПОСТУЛЬГА
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



