реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

На Чернігівщині – знову вибухи

Але вони не лякають – ветерани АТО проходять бригадні навчання резервістів першої черги. Майже тисяча бійців готові, у разі загострення на фронті, знову вирушити на захист від путінської орди.

Як повідомив регіональний медіа- центр Міністерства оборони, метою навчань є оборона ділянки та ураження умовного противника. Для цього піхота, артилерія і танки взаємодіють, показуючи новий рівень нашої армії.

"Ці навчання повністю базуються на досвіді, який ми здобули в АТО. Бригада чотири місяці тому повернулася з АТО. Сходила у відпустку, здійснила заходи по відновленню боєздатності і зараз готова до виконання майбутніх завдань", – говорить командир 53-ї механізованої бригади ЗСУ Олександр Грузевич.

Вишкіл резервістів проходить цьогоріч цілий місяць, що удвічі більше, ніж минулого року. Та й вишколів було минулого року 10, а цього року, як запевняє регіональний медіа- центр військовиків, їх буде удвічі більше."Голос України"Теги:ветерани АТО, регіональний медіа- центр, резервісти, військові навчання


Читайте такожКоментарі (0)
avatar