реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОНОМІКА

На Чернігівщині переєструвалося понад 25 тисяч «спрощенців»

02-Лют-12 987 0.0 0
За підсумками перереєстрації підприємців спрощену модель оподаткування обрали понад 25 тисяч громадян області, що складає майже 94 % від кількості платників, які у І кварталі минулого року перебували на спрощеній системі оподаткування (єдиний податок та фіксований).
Майже 8 тисяч платників (31%) обрали першу групу «спрощенців». Ці підприємці займатимуться роздрібним продажем товарів на ринках та побутовим обслуговуванням населення, і зароблятимуть на цьому до 150 тис. грн. щорічно.

Більше 12,6 тисяч осіб (51%) при реєстрації за новими правилами обрали другу категорію, яка передбачає ведення малого бізнесу з обсягом доходу до 1 млн. грн. на рік та дозволяє наймати до 10 працівників.

Більше 4,4 тисяч платників (18%), які матимуть обсяг доходу не більше 3 млн. грн. та надаватимуть до 20 робочих місць, працюватимуть у третій групі. Із них 102 за ставкою 3 %, 4,3 тисячі громадян - 5 %. Про це повідомив заступник начальника управління-начальник відділу адміністрування податків фізичних осіб управління оподаткування фізичних осіб ДПА в області Андрій Шалигін під час прес-конференції.

Варто зазначити, що податкова служба області створила всі необхідні умови для зручної перереєстрації підприємців при поданні заяв про застосування спрощеної системи оподаткування та розрахунків доходу за попередній календарний рік. Було подовжено робочий день працівників інспекцій, заяви приймалися у вихідні та святкові дні. Велась активна роз’яснювальна робота: проведено 9 прес-конференцій, 18 брифінгів, 80 семінарів, 65 сеансів телефонного зв'язку "гаряча лінія", 314 зустрічей. Забезпечено надання консультаційної допомоги суб’єктам господарювання: надано більше 8,4 тисяч усних консультацій, понад 7,4 тисячі - телефоном.

Наразі найбільша кількість поданих заяв припала на три останні дні до граничного терміну подання заяв. Так 23 січня було подано 1,8 тис. заяв (що становить 7 % від загальної кількості поданих заяв), 24 січня – 1,9 тис. (7,5 %), 25 січня до податкових інспекцій області завітали понад 2,6 тис. платників (10,5 %). Таким чином в останні три дні було подано 25 % заяв про застосування спрощеної системи оподаткування.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та
звернень громадян ДПА в Чернігівській областіТеги:спрощенці, Чернігівська ОДПА, перереєстрація підприємців


Читайте такожКоментарі (0)
avatar