реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА
Моцарт і Бетховен на чернігівській сцені
20-Чер-18 611 0.0 0
Чарівна класична музика у віртуозному виконанні майстрів міжнародного класу — найкращий подарунок для тих, хто затишними літніми вечорами шукає для себе спокій і душевну насолоду.

18 червня 2018 року в концертній залі Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм для поціновувачів саме такої музики лунали твори Моцарта та Бетховена.

Концерт камерної музики для чернігівців і гостей міста влаштували заслужений артист України Миколи Сук (фортепіано, США) та Лауреати Міжнародних конкурсів Ніна Сіваченко (скрипка, м. Київ) і Сергій Вакуленко (віолончель, м. Київ).

Були виконані твори Вольфганга Амадея Моцарта "Соната для скрипки та фортепіано фа мажор, К 547" та "Соната для скрипки та фортепіано мі мінор, К 304". А також Людвіга ван Бетховена "Тріо для фортепіано, скрипки та віолончелі фа-дієз мажор, опус 1 №1.

Живий, природний звук створив відчуття, що глядачі знаходяться не в концертному залі, а в музичному салоні кінця XVIII століття. Треба віддати належне публіці. Вона належним чином оцінила майстерність музикантів і нагородила їх щедрими оплесками.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Чернігівська філармонія


Читайте такожКоментарі (0)
avatar