Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
МНС прийшло на допомогу "Нашій Україні"
03-Жов-10 1074 0.0 0
Читали закон «Про місцеві вибори…» під час обласної конференції чернігівської обласної організації «Наша Україна». Проводив конференцію новообраний голова – екс-міністр юстиції Микола Оніщук.

«Наша Україна» вирішила брати участь у виборах до обласної ради і сформувала список з шести осіб. На початках було вісім, але двоє: Любов Удод (з Щорського району) та Валерій Толмачов (Ніжин) відмовилися балотуватися до обласної ради «після з’ясування обставин». Вони вирішили балотуватися відповідно до районної та міської рад. Натомість знайшовся кандидат в депутати по «мажоритарці» на Щорсівщині.
Було обрано й заступників обласного керівника, ними стали Ганна Кияшко, Микола Поліщук та Мстислав Коваленко. Тобто «Наша Україна» стала «правомочна та дієздатна». До речі, серед кандидатів на посаду депутата обласної ради від «НУ» помічено Віктора Джуня – генерала МНС, людину, що протягом шести місяців керувала головним управлінням Міністерства з надзвичайних ситуацій в Чернігівській області та Олег Сухоруков – «права рука» Миколи Оніщука.
- Ми обов’язково потрапимо до обласної ради! – зазначив Микола Оніщук, -- для цього будуть проведені деякі заходи.

Того ж дня з партії було виключено керівника виконкому "Нашої України"Владислава Мозгового, що вирішив працювати з «Сильною Україною».
Конференція Чернігівської обласної організації політичної партії «Наша Україна», проходила у ЦНТЕІ на шостому поверсі. .
В той же час на 8-му поверсі цього будинку проходила обласна конференція партії «Сила і Честь», яку очолює Петро Шаповал – керівник фракції Партії регіонів обласної ради. Поруч же, біля приміщення обласної ради, були помічені люди Яценюка – кандидати в депутати від партії «Фронт змін» - котру очолює заступник голови обласної ради Олег Обушний.
Таким чином, «Наша Україна», виявляється не померла, а навіть жива.
Олександр ЯСЕНЧУК


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:мнс, Ніжин, Микола Оніщук, Щорський район, Наша Україна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar