реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОНОМІКА

Міський голова Чернігова б’є тривогу через зупинку будівництва

16-Лип-21 677 5.0 0
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради міський голова Владислав Атрошенко (на фото) закликав ДБР та НАБУ вирішити проблему з зупинкою постачання піску, через яку стала вся будівельна галузь міста, у тому числі будівництво місцевих доріг та розв’язок, термін перекриття яких подовжили. Адже відсутність піску не дозволяє завершити розпочате будівництво доріг.

« Я офіційно звертаюсь до таких поважних організацій як ДБР та НАБУ, як міський голова міста Чернігова. Вивчіть, будь ласка, причини зупинки постачання піску на будівельний ринок міста Чернігова. Якщо подібні речі будуть залишатись без уваги відповідних органів, наша держава не відбудеться. У цьому випадку всі жертви на сході будуть марними, як і все те, що відбулось у грудні 2013 року, - сказав Владислав Атрошенко. - Подібні речі обов’язково необхідно аналізувати з метою виявлення інтересанта зупинки будівельної галузі Чернігова. І цій ситуації мають надати відповідну оцінку, у тому числі оцінку діяльності відповідних посадовців, у компетенцію яких входить вирішення таких проблем. Якщо цього не відбудеться, то України, як держави, нема».
Наразі всі автомобілі з піском зупиняють, але чому це сталося саме в розпал літнього сезону, коли традиційно розгортається масштабне будівництво та ремонти – пояснень ніхто не надає. «Зупинилося абсолютно все – виробництво бетону, житлове будівництво, будівництво доріг_ розповів міський голова Чернігова. - Якщо є якісь питання до підприємств видобувачів, то логічно було б знайти якісь технічні шляхи як не зупиняти поставки піску. Я ні в якому разі не виправдовую тих, хто видобуває цей пісок. Можливо, там дійсно є якесь об’єктивне підґрунтя для відкриття кримінальних проваджень, але зупинка будівельної галузі міста у літній період – це ще більший злочин».

До 30- річчя Незалежності України заплановане завершення ремонту Валу у Чернігові, але тепер його відкриття під великим знаком запитання, адже для продовження ремонту треба щоденно 20 машин піску.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:30- річчя Незалежности, вал, Чернігівська міська рада, ДАБУ, Владислав Атрошенко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar