Головна › Новини › КРИМІНАЛ
Міліціонерів у Чернігові засудили за наркоту
12-Трав-14 1392 0.0 0
На Чернігівщині засуджено працівників міліції за зловживання службовим становищем та незаконний збут наркотичних засобів

Набули законної сили вироки Новозаводського районного суду м. Чернігова у кримінальних провадженнях, відкритих за матеріалами Управління СБ України в Чернігівській області стосовно працівників органів МВС, які організували схему незаконного збуту наркотиків з подальшим одержанням неправомірної вигоди від покупців за непритягнення їх до кримінальної відповідальності.

У лютому ц.р. співробітники УСБУ викрили групу осіб, до якої входило троє міліціонерів.

Вони передавали наркотик так званим «довіреним особам», які у свою чергу мали здійснити його реалізацію. Процес збуту контролювався правоохоронцями. У подальшому міліціонери затримували покупців наркотиків і шляхом тиску і залякування кримінальною відповідальністю схиляли їх до сплати грошової винагороди.

У момент чергової передачі наркотичної речовини зловмисники були затримані «на гарячому» оперативниками СБУ та працівниками прокуратури.

Суд визнав правопорушників винними у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 307 (незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Кожному з них призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з встановленням іспитового строку - 3 роки.

За рішенням суду злочинців позбавлено спеціальних звань та права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки.

Прес-група Управління СБ України
в Чернігівській області


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Новозаводський суд, злочинні схеми міліції, наркоторгівля, СБУ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar