реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ
Міліція накрила два зали ігрових автоматів
02-Січ-14 1446 0.0 0
На Чернігівщині завдяки інформації громадян міліція припинила діяльність двох гральних закладів

Другого січня до чергової частини Чернігівського міського відділу внутрішніх справ надійшло повідомлення від небайдужого громадянина, що в обласному центрі за двома адресами по проспекту Миру функціонують нелегальні зали ігрових автоматів.

За вказаними адресами негайно виїхала слідчо-оперативна група Чернігівського міськвідділу УМВС. В ході перевірки інформація підтвердилася тільки за однією адресою по проспект Миру.

На першому поверсі будинку правоохоронці задокументували незаконну діяльність залу ігрових автоматів, в якому знаходилося 15 автоматів та 7 комп’ютерів-симуляторів. В приміщенні грального закладу знаходився охоронник, гравців на момент приїзду слідчо-оперативної групи не було, автомати не працювали.

Цього ж дня до Козелецького райвідділу внутрішніх справ зателефонував громадянин і повідомив, що в Козельці по вулиці Комсомольській він виявив працюючий гральний заклад. Негайно за вказаною адресою було направлено слідчо-оперативну групу райвідділу, де було задокументовано незаконну діяльність підпільного грального закладу, в якому знаходилося 7 автоматів, з яких 4 – в неробочому стані.

В обох випадках відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (заняття гральним бізнесом) - карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Міліція вдячна громадянам, які сприяють викоріненню цього ганебного явища і пропонує журналістам, депутатам і простим громадянам долучитися до спільної роботи, успіх якої великою мірою залежить від вашої небайдужості.

Закликаємо всіх небайдужих жителів Чернігівщини до спільної боротьби з тим злом, що його несуть у собі підпільні осередки грального бізнесу. Якщо вам відомі подібні факти, просимо повідомляти за телефонами довіри: УМВС України в Чернігівській області - (0462) 619-102, Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в області - (0462) 619-814. Жодне з ваших повідомлень не залишиться без належного реагування.

СЗГ УМВС України в Чернігівській області


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Козелець, УМВС в Чернігівській області, телефон довіри, гральний бізнес


Читайте такожКоментарі (0)
avatar