реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
"Ми ніколи не здамося!" - Яценюк - Обамі
13-Бер-14 1066 0.0 0
Президент США Барак Обама зустрівся в Білому Домі з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком і запевнив його, що Сполучені Штати стануть на захист українського суверенітету.
Пан Обама висловив надію на те, що зусилля американської дипломатії в найближчі кілька днів призведуть до перегляду планів про проведення в Криму референдуму про відкремлення.

Президент США зазначив, що вторгненням на українську територію Росія порушила міжнародне право, і повторив, що в разі як президент Путін не змінить свій курс щодо України, то постане перед міжнародними санкціями.

За словами кореспондента ВВС, візит Арсенія Яценюка до Овального кабінету став символом легітимності нової київської влади в очах США.

"Ми дуже чітко заявляли, що вважаємо російське вторгнення до Криму... порушенням міжнародного права, - сказав президент Обама. - Ми дуже прямо стверджували, що станемо з Україною і українським народом у забезпеченні територіальної цілісності і збереженні суверенітету".

Барак Обама додав, що США не визнаватимуть результатів кримського референдуму про приєднання півострова до Росії.

Після того, як Яценюк чудовою англійською мовою закінчив промову, Обамі навіть додати було нічого і він постійно посилався на Яценюка… ”Як Прем”єр-Міністр зазначив…”, “Прем”єр-Міністр України щойно сказав… і я погоджуюсь…"

“Ми ніколи не здамося!” декілька разів сказав Яценюк в обличчя Обамі…Сказав це на увесь світ! Тобто і Путіну в обличчя теж… І мені здається, що це і є та сама “куля в лоб”, про яку він говорив раніше…

Юлія БАБИЧ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Майдан, Яценюк, російська окупація, Україна - Росія, Крим, Україна - США


Читайте такожКоментарі (0)
avatar