реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач
Мешканці Чернігівщини на культуру витрачають 1 відсоток
15-Груд-15 831 0.0 0
За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у II кварталі 2015 р. сукупні витрати середньостатистичної сім’ї області збільшилися на третину, порівняно з відповідним періодом 2014р., та складали 4915 грн. за місяць. Витрати кожного жителя області щомісячно в середньому становили 2560 грн., а середньостатистичного українця – 2256 грн. Про це повідомило головне управління статистики у Чернігівській області

Більше половини сукупних витрат (58%) родини Чернігівщини направляли на харчування (рік тому – 55%). В Україні частка таких витрат становила 57%, а найбільшою вона була в Херсонській та Хмельницькій областях – по 63%.

Витрати на купівлю непродовольчих товарів та оплату послуг становили 30% сукупних видатків (торік – 27%). Найбільше таких витрат здійснили жителі м.Києва 37%, Харківщини – 36% та Полтавщини – 35%.

Частка витрат чернігівців на оплату житла, комунальних продуктів та послуг (з урахуванням суми пільг та субсидій) складала 7%. У домогосподарствах України вона становила 9%, а в регіонах коливалася від 12% в м.Києві до 6% у Вінницькій та Івано-Франківській областях.

Щомісячно спрямовувалося на купівлю одягу та взуття – 5% сімейного бюджету, на охорону здоров’я – 4%, на транспорт – 3%, на зв’язок, предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла – по 2%, на відпочинок і культуру, освіту – по 1%.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:витрати на харчування, споживачі Чернігівщини, статистика


Читайте такожКоментарі (0)
avatar