Головна › Новини › ПОДІЇ
Мазепа переміг Сікорського і Малевича
17-Лип-16 899 3.0 1
Незабаром Міжнародний аеропорт Бориспіль може отримати ім'я українського гетьмана Івана Мазепи. Про це повідомили на сайті Мінінфраструктури.

Зазначається, що за результатами голосування кандидатури Сікорського і Малевича значно поступилися українському гетьманові.

«Завершилося голосування за присвоєння імені міжнародного аеропорту «Бориспіль». Із значною перевагою українці віддали перевагу Івану Мазепі», - йдеться у повідомленні.

За привласнення імені Мазепи аеропорту проголосували 12,8 тис. людей. За Ігоря Сікорського віддали 9 297 голосів, третім у списку став Казимир Малевич з результатом 9 224 голосів.

Слід зазначити, що до 7 липня в голосуванні лідером був Ігор Сікорський. Невідомо, чи будуть враховані результати опитування під час присвоєння імені «Борисполю».

Як раніше повідомлялося, у травні цього року у Верховній Раді запропонували чотири варіанти нової назви для міжнародного аеропорту. Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про проведення голосування на сайті відомства.

Перемога над Сікорським видатного гетьмана закономірна: по-перше, Сікорський був затятим русофілом, а по-друге, в усьому світі головні аеропорти носять імена видатних державних дічів, як ось Орлі у Франції, імені Кеннеді в США чи імені Бен- Гуріона в Ізраїлі. Що ж до Малевича, то пропозиція вшанування його в назві аеропрту схожа на чорний гумор - уявляєте, аеропорт імені автора "Чорного квадрату", щоб кожна аварія приписувалась цьому т.м. твору?!


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:перейменування, Малевич, аеропорт Бориспіль, Сікорський, Мазепа


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0
1
Не треба нічого змінювати. Слово Бориспіль звучить нормально, відоме.
avatar