Головна › Новини › КУЛЬТУРА
Малярство Антоніни Юдицької
13-Жов-20 354 0.0 0
Свою філософію розуміння розкішного простору на правому березі Десни сьогодні дарувала містянам Антоніна Юдицька. Виставкова зала "Княжої скарбниці" прийняла роботи відомої майстрині пензля, головним змістом творчості якої є пошук єднання сучасності з духовними глибинами УКРАНСЬКОЇ минувшини.

Природа.Натюрморти.Краса пейзажів. А поруч - величні храми різних часів! Навіть ті, що нахабно знищила совецька орда, але не змогла вибити з духовного простору.

Тож, неначе символи , вони постають в міцній пам'яті національно свідомих містян. А майстерно виконані роботи пані Антоніни вкотре доводять життєздатність духовного спадку навіть після руїни, вчиненої антихристами ХХ ст.

А ще- незабутня розповідь талановитої жінки про свій шлях океаном поезії фарб. До речі, навіть таким непересічним особистостям, як Антоніна Юдицька, не легко пробивати дорогу до формалізованого визнання в середовищі того ж таки керівництва обласного відділення Союзу художників України!? Все ніяк за 30 років участі поважної мешканки Новгорода-Сіверського, бюрократи з пензлем та "печаткою" не можуть знайти в своїй корпоративній тусовці місце ще одній членкині!

Але, як кажуть мудрі люди, все то фігня з тим "паперовим" визнанням. Антоніна й без "корочек" пропонує рідне, високе, поетичне, незабутнє та зрозуміле.
Щасти тобі, обдарована Всевишнім українко!

Борис ДОМОЦЬКИЙ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Новгород- Сіверський, Борис Домоцький, малярство


Читайте такожКоментарі (0)
avatar