реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Локальні контратаки ЗСУ

Контратаки ЗСУ найближчими тижнями ще більше загрожуватимуть російським окупантам у Херсоні та Запоріжжі.

Нещодавні контратаки ЗСУ змусили росіян зосередитись на утриманні своїх оборонних позицій вздовж південної осі, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Український Генштаб повідомив, що ворог посилює системи ППО в Херсонській області, ймовірно у відповідь на безперервні успішні атаки української авіації на південь від Давидова Брода.

Аналітики ISW прогнозують, що локальні українські контратаки продовжать відкидати російські війська, особливо вздовж кордону Херсонської та Миколаївської областей, і найближчими тижнями можуть ще більше загрожувати окупованому Херсону.

Натомість успішні українські контратаки в районі Запоріжжя змушують російські війська терміново перекидати підкріплення на цю ослаблену ділянку лінії фронту.

Аналітики ISW вважають, що окупанти, ймовірно, стягують війська в Запорізьку область для захисту від українських контратак, що продовжуються, на Мелітополь, які можуть загрожувати російському контролю над містом.Теги:Запоріжжя, ЗСУ, російсько - українська війна, Мелітополь, херсон


Читайте такожКоментарі (0)
avatar