реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

«Логіка андрофагів*»

У декількох джерелах побачив аналіз однотипних дописів, які зʼявилися у низки різноманітних «українських» (за місцем позиціонування в інформаційному полі) дописувачів з досить великою аудиторією.

Люди з різних сфер досить одноголосно написали, що атака московитів на Охмадит - це жахливо, але вона має спонукати нас якнайшвидше рухатися до мирної угоди с нападником.

Саме отак: раз андрофаги з півночі свідомо вбивають українських дітей, то з ними треба пошвидше укласти мир.

Яскравий приклад - атєц МПвУ Вадімій. Який, до речі, ранком 24 лютого 22 року разом з низкою колег по Раді поширив заяву, що слід «якнайшвидше припинити війну і укласти мир».

З цього всього стає краще зрозумілим, для чого насправді стріляли в Охмадит: ВОНИ там думають, що саме у такий спосіб примусять українців через страх укласти з НИМИ мир.

Що доводить - логіка у них цілком спотворена злом, а Україну вони не розуміли і ніколи не зрозуміють.

* Про андрофагів на службі у царя Алєксея Міхайловіча та розмову їхніх послів з патріархом Ніконом - дуже цікава розповідь у книзі Павла Алеппського про подорож у Московію патріарха Антиохії Макарія. Знайдіть, прочитайте - гарна картина тамтешніх заичаїв (спойлер - Нікон заради цікавості «що з цього вийде» хотів віддати андрофагам диякона, якого зловили за палінням тютюну).

Митрополит ЄВСТРАТІЙ ЗОРЯТеги:московити, Євстратій Зоря, патріарх Нікон, андрофаги


Читайте такожКоментарі (0)
avatar