реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Ляшко -- в сценарії влади?

01-Жов-12 1507 0.0 1
Мітинг об’єднаної опозиції на Красній площі в Чернігові 1 жовтня за участі Арсенія Яценюка завершився виступом лідера Радикальної партії Олега Ляшка на протилежній частині площі на сцені, яку поставила влада.

Все виглядало, як добре зрежисоване дійство, направлене на відтягування голосів опозиційного електорату від об’єднаної опозиції «Батьківщина».

Запланований мітинг об’єднаної опозиції «Батьківщина» в Чернігові з самого початку наштовхнувся на опір місцевої влади – позов Чернігівської міської ради до суду вимагав заборонити проведення заходу опозиції. Мотивувала своє бажання міська влада тим, що в цей же день 1 жовтня свою заявку на проведення святкових заходів на площі подала обласна організації ветеранів.

Тільки через Київський апеляційний суд «Батьківщині» вдалося добитися дозволу на проведення мітингу.

З самого ранку, 1 жовтня, вся площа була оточена міліцією та постами ДАЇ, а на самій площі, з боку театру для святкових заходів місцевих ветеранів, влада монтувала сцену. Іншу сцену навпроти почала монтувати опозиція.

Ближче до вечора одночасно з двох сцен почала лунати музика, а коли о 19. 00 почалися виступи лідерів опозиції, на «ветеранській» сцені почалися виступи місцевих хореографічних колективів.

Більшість людей скупчилася біля сцени опозиції - біля 2 тисяч людей. Біля сцени з концертом для ветеранів знаходилося кілька десятків людей. Між сценами був виставлений «Беркут».

В натовпі стояв і лідер Радикальної партії України Олег Ляшко зі своїми помічниками. Одразу після завершення мітингу Яценюка, він рвонув до протилежного боку площі в напрямку «ветеранської» сцени.

Радикал Ляшко разом з помічниками без перешкод пройшов крізь міліцейську охорону біля сцени, піднявся і безперешкодно почав свій виступ.

Примітно, що ні світло, ні звук, ніхто Ляшку не вимкнув протягом часу всього його виступу, що тривав близько 10 хвилин.

Всі люди, які прийшли послухати Яценюка, перейшли на інший бік площі слухати Ляшка. Який в притаманному йому стилі почав звинувачувати владу, згадуючи Хоменка, Соколова, Рибакова, Голицю... І наостанок закликав всіх голосувати за Радикальну партію, Ляшка та його мажоритарників.

Очевидно, що мітинг Яценюка був принаймні «змазаний», частину електорату «Батьківщини» Ляшко точно відщипнув.

Це, очевидно, був сценарій. Залишається питання тільки коли, ким і де цей сценарій писався?


ПіКТеги:Батьківщина, Олег Ляшко, опозиція, Яценюк, Провокатор


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Навіщо ставити питання, якщо все і так прозоро настільки очевидно як потреба вил на гумні.
avatar