реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Ліна Костенко написала роман про розпад Російської імперії
29-Лип-15 1128 5.0 0
Відома українська письменниця Ліна Костенко готує вихід нової художньо-історичної книги. Про це повідомила Оксана Пахльовська, донька Ліни Василівни, письменниця, культуролог, професор Римського університету "Ла Сап’єнца" під час зустрічі з учасниками Літньої школи журналістики газети "День".

За словами доньки автора, це буде прозовий твір про долю українців у Російській імперії, який охопить історичний період кінця XVIII – XIX століття.

"Не буду повністю розкривати секретів. Це прозова річ на межі художньої літератури та історії, яка показує еволюцію та деградацію Російської імперії через перехрестя українських доль – стертих, знищених, перетасованих. Історія, де є Україна, Росія, Польща та Франція. Це XIX століття, починаючи від Катериненської доби і закінчуючи крахом імперії", - розповіла Оксана Пахльовська.

Вона також зазначила, що книга вже є, хоч ніхто не очікує її виходу.

Нагадаємо, це буде перша нова прозова книга письменниці за останні 5 років. Найраніше до неї вийшов прозовий роман Ліни Костенко "Записки українського самашедшого" - у грудні 2010 року.
Джерело: День


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:нові книги, Оксана Пахльовська, розпад Росії, Ліна Костенко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar