реклама партнерів:
Головна › Новини › Гаряча точка

Ліквідовано пожежу офісу корпорації "Укртрансбуд"

22-Бер-13 1458 0.0 0
20 березня о 00:09 у Чернігові до Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій надійшло повідомлення про пожежу в офісі корпорації "Укртрансбуд" по вул. Шевченка. Через 6 хвилин за викликом до місця пригоди прибуло два відділення рятувальників.

На цей час полум'ям була охоплена майже вся будівля. Наявність великої кількості оргтехніки та пластикове оздоблення стін сприяли швидкому поширенню вогню, створювали надвисоку температуру горіння та щільне задимлення.

Пожежа почала розповсюджуватись на розташовані поруч 3 легкові автівки та загрожувала сусідній споруді. У зв'язку з цим на гасіння додатково було залучено ще 3 відділення рятувальників. На місці події розгорнуто штаб пожежегасіння та установлено освітлювальну мачту.

Нелегкий двобій з вогнем тривав майже 4 години. Професійні та злагоджені дії підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій завадили вогню знищіти легкові автомобілі та перейти на сусідню споруду.

За попередніми даними причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при проведенні зварювальних робіт в офісі корпорації "Укртрансбуд". Вогнем знищено покрівлю й майно в будівлі, пошкоджено 3 автомобілі.

Управління ДСНС у Чернігівській областіТеги:ДСНС, Укртрансбуд, пожежа


Читайте такожКоментарі (0)
avatar