реклама партнерів:
Головна › Новини › Анонси подій

Кому потрібен релігійний намет біля храму Св. Катерини в Чернігові?

Цю гостру тему чернігівський Медіа-центр «Моє місто» запрошує обговорити під час «круглого столу», що відбудеться 25 січня 2013 року о 14.00. Місце проведення – конференц-зала готелю «Україна» (четвертий поверх).

Цей захід ми проводимо спільно з Національним заповідником «Чернігів стародавній», на території якого встановлений похідний храм-намет, що діє ось уже майже сім років. До обговорення запрошені також представники УПЦ КП та УПЦ МП, державної виконавчої служби та державного пожежного нагляду, відділу у справах релігій ОДА, депутати, журналісти місцевих і всеукраїнських видань.

Пропонуємо звернути увагу на такі питання:
- Позиція адміністрації Заповідника «Чернігів стародавній» щодо діяльності храму-намету, що розмістився в охоронній зоні; Чи загрожує він історичній та культурній спадщині Чернігова?
- Чому не виконуються судові рішення про знесення намету?
- Чи є цей похідний храм джерелом соціальної напруги?
- Чи підтримує громадськість Чернігова його існування?
- Кому підпорядковується настоятель храму о. Олександр Льодовий, адже представники УПЦ МП неодноразово заявляли, що не підтримують діяльність храму-намету?
- Які шляхи вирішення цього конфлікту бачать представники УПЦ МП та УПЦ КП? Чи пропонувалися якісь компромісні рішення?
- Та інші.

Увага! Для участі в «круглому столі» просимо завчасно акредитуватися!

Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ!Теги:намет, УПЦ МП, Катерининська церква, Чернігів, Московська патріархія


Читайте такожКоментарі (0)
avatar