реклама партнерів:
Головна › Новини › Село
Количівську землю захистив Вищий спеціалізований суд
18-Груд-14 1038 0.0 0
Вищий спеціалізований суд поставив крапку у справах про незаконну роздачу земель поблизу с. Количівка

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ поставив крапку у цивільному спорі про незаконну роздачу земель на території Іванівської сільської ради Чернігівського району біля с. Количівка.

Рішення Чернігівського районного суду та апеляційного суду області про задоволення вимог прокурора та повернення землі у власність територіальної громади Вищим спеціалізованим судом України залишено без змін.

Таким чином, порушене право громади села на землекористування остаточно поновлено.

Обставини справи:

На початку цього року прокуратурою області установлено факт надання посадовцями Головного управління Держземагентства у Чернігівській області в приватну власність жителям інших регіонів 8 га сільгоспугідь вартістю понад 1 млн. грн. на території Іванівської сільради поряд з с. Количівка. При цьому поза увагою залишився факт включення цих земель у межі села Количівка для житлової та громадської забудови. На той час у сільської ради вже були належним чином погоджений з державними органами влади генеральний план і розроблений проект землеустрою щодо зміни меж населеного пункту.
На захист інтересів держави і територіальної громади було вжито заходи прокурорського реагування, передбачені законодавством.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:прокуратура Чернігівської області, Количівка, дерибан землі, Вищий спеціалізований суд


Читайте такожКоментарі (0)
avatar