Головна › Новини › ПОДІЇ
Кого ми наобирали: слуга народу, але якого? Ч.1
25-Лип-19 908 0.0 0
Дмитро Разумков був маловідомим політтехнологом. Має у своїй біографії і пляму у вигляді членства у Партії регіонів. Відомим був тато Дмитра Олександр Разумков, який працював заступником секретаря РНБО при президенті Леонідові Кучмі. Сам Дмитро не приховує проросійських поглядів.

Руслан Стефанчук. Юрист з КВН-івського минулого Зеленського, про якого той згадав напередодні виборчої кампанії і залучив в якості ідеолога.

Ірина Венедиктова - експерт з питань реформи судової системи. Брала участь в конкурсі на посаду судді касаційного цивільного суду в складі Верховного Суду, проте не склала іспит.

Давид Арахамія - IT-шник і волонтер.У 2014 році певний час працював радником голови Миколаївської ОДА.

Галина Янченко - один з тих членів списку, яких пов'язують з Антоном Геращенком, а через нього - з Арсеном Аваковим. Янченко заміжня за Віктором Андрусівим, виконавчим директором Українського інституту майбутнього.

Михайло Федоров - давній учасник команди Зеленського, який опікується просуванням і президента, і його партії в соцмережах. Його також називають відповідальним за діджиталізацію і проект "держава в смартфоні".

Олександр Корнієнко - керівник виборчого штабу партії, а під час президентських перегонів - координатор штабу Зеленського.

Анастасія Красносільська - експертка з податкового законодавства Центру протидії корупції. Помічниця-консультантка нардепа від БПП Павла Різаненка.

Олександр Ткаченко - генеральний директор групи 1+1. Відкриває список тих учасників "Слуги народу", хто удостоївся ярлика "людина Коломойського". Зобов'язаний цим Ткаченко своїй багаторічній роботі на медіахолдинг Коломойського. За неофіційною інформацією, під час президентських перегонів Ткаченко був одним з медіатехнологів Зеленського і усіляко сприяв позитивному висвітленню майбутнього президента на "плюсах" .

Жан Беленюк - чемпіон світу і олімпійський призер, борець греко-римського стилю. Як правильно називати? Афроамериканець – не можна. Афроукраїнець? Одне слово, батько його з Руанди, а мама – з України.

Сергій Бабак - експерт з питань освіти і директор освітніх програм пов'язаного з Геращенком Українського інституту майбутнього. Однак на сайті ЦВК Бабак зазначений як заступник директора державної наукової установи "Центр морської геології, геоекології та осадового рудоутворення НАН України".
Владислав Криклій - радник міністра МВС Арсена Авакова у 2014-2015 роках. Нині є начальником головного сервісного центру МВС.
Олена Шуляк - експертка в сфері девелопменту та будівництва. Важлива людина в офісі Better Regulation Delivery Office (BRDO). Це експертно-аналітичний центр, створений Мінекономрозвитку, який отримує фінансування Євросоюзу. До цього близько десяти років працювала на керівних постах в фінансово-промисловій групі Midland Group Едуарда Шифріна, російського мільярдера.
Дмитро Наталуха - чоловік нардепки від "Батьківщини" Олени Шкрум. У 2007- 2013 роках працював у сферах банківського, фінансового права, залучення іноземних інвестицій. А за правління Саакашвілі в Одеській області очолював Лиманську районну державну адміністрацію .
Єлизавета Ясько - політолог. Закінчила Оксфорд за рахунок стипендії фонду Віктора Пінчука.
Олексій Оржель - голова Української асоціації відновлюваної енергетики, працював у сфері паливно-енергетичного комплексу, а також на різних посадах у Національній комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ).
Андрій Герус. Окрім балотування в списку "Слуги народу", Герус також представляє Зеленського в Кабінеті міністрів. Екс-член НКРЕКУ і екс-виконавчий директор інвестиційної групи Concorde Capital.
Михайло Радуцький - засновник клініки "Борис", який кілька років тому був у команді Кличка на посаді заступника мера. Після звільнення "за згодою сторін" був радником Кличка з питань медицини.
Денис Монастирський - експерт-юрист з "Українського інституту майбутнього" і помічник народного депутата Антона Геращенка. За квотою Кабміну входив до комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного бюро розслідувань.
Данило Гетьманцев - експерт з питань оподаткування, публічних фінансів і банківського права. Наразі є ідеологом дискусійної ідеї амністії капіталів, яка може призвести до виключення України з FATF та інших міжнародних органів по боротьбі з відмиванням коштів.
Денис Малюська - фахівець з розвитку приватного сектору
Андрій Холодов - заступник директора ТОВ "Текам Плюс
Гео Лерос - режиссер, арт-проект "Арт Юнайтед Юз
Сергій Кальченко - адвокат, адвокатське об’єднання "Хіллмонт Партнерс",
Максим Ткаченко - керівник, ТОВ "Квартал-Концерт",
Єгор Чернєв - фізична особа – підприємець,
Святослав Юраш - тимчасово не працює, уже відзначився виступом проти закону про державну мову, син керівника департаменту у справах релігій міністерства культури,
Павло Сушко - директор, ТОВ "Прайм Сторі Пікчерс",
Ірина Верещук - президент громадської організації "Міжнародний центр балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик. Центр політичного діалогу",
Олександр Кубраков - керівник сектору телекомунікацій та Ай-Ті, Офіс ефективного регулювання,
Олена Коробкова – нема даних,
Юлія Діденко - комерційний директор ТОВ "Рекламне агентство "ВМЄСТЄ",
Дмитро Соломчук - директор ПП "ФІРМА "АГРО-ЦЕНТР", Михайло Ананченко - помічник міського голови Сум,
Анна Коваленко - фізична особа – підприємець; якщо це та Анна, що балотувалася раніше в Чернігові – то вона хвалилася своєю участю в ізраїльській армії, відповідно, має ізраїльське громадянство,
Владлен Неклюдов - прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Дніпропетровської області,
Ігор Кривошеєв - фізична особа – підприємець,
Сергій Іонушас - фізична особа – підприємець,
Олександр Завітневич - директор ТОВ "Смілянський Ливарний Завод",
Вадим Струневич - директор ДП "Виробничо-технічна агенція",
Володимир Воронов - генеральний директор брендінгового міжнародного агентства Воронова Володимира,
Юрій Арістов - генеральний директор ТОВ "АТЛАНТІК-ЮММА",
Юрій Кісєль - директор ТОВ "Растро", безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області,
Вадим Галайчук - директор ТОВ "Хіллмонт Партнерс",
Артем Ковальов - генеральний директор ТОВ "УНІАН",
Валерій Стернійчук - завідувач клубу Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області,
Галина Михайлюк - радник з питань підготовки законів, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні,

Роман Бабій - директор ТОВ "Гельд-Енергія",
Олександр Качура - директор адвокатського бюро "КАЧУРА ЛОЄРС", Ганна Новосад - генеральний директор директорату стратегічного планування та євроінтеграції Міністерства освіти і науки України,
Артем Культенко - тимчасово не працює,
Олег Марусяк - директор ПП "Гаразд»
Микола Кириченко - фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в селі Вище Солоне Борівського району Харківської області,
Галина Третьякова - керівник громадської організації "Інститут Громадянських Свобод",
Павло Халімон - фінансовий директор ТОВ "ПРОМЕТЕЙ-ГАЗ 1", проживає в місті Прилуки Чернігівської області,
Олена Мошенець - шеф-редактор ТОВ "Комунікаційниий хаб "Економіка",
Ольга Саладуха - спортсмен-інструктор Державної прикордонної служби України,
Ольга Коваль - доцент Національного університету харчових технологій,
Аліна Загоруйко - юрисконсульт ПП "Українська консультаційна група",
Олег Бондаренко - директор ТОВ "Інвестплюс".

Далі буде.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Разумков, список депутатів, Слуга народу, перемога Зеленського


Читайте такожКоментарі (0)
avatar