реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Кличко подякував Чернігову за захист Києва

Міський голова Києва Віталій Кличко відвідав Чернігів і виступив на сесії Чернігівської міської ради. Він подякував громаді Чернігова від імені усіх киян за те, що захистили від окупантів не лише своє рідне місто, але й столицю.

"Хочу подякувати чернігівцям, які захищали своє рідне місто і також захищали столицю. Ми вам дуже вдячні. За вашу позицію, за ваш патріотизм, за вашу стійкість. Ми цінуємо і ніколи не забудемо те, що ви робите. Можете завжди розраховувати на місто Київ, на киян, які пліч-о-пліч разом з вами", - заявив Кличко.

Він також запевнив, що Київ допомагатиме у відбудові Чернігова, який постраждав від російських обстрілів.

"Чернігів по якості життя в передвоєнний час був прикладом для багатьох міст нашої країни, а також для міста Києва. І зараз боляче дивитися на зруйновані будинки, зруйновану інфраструктуру. Але переконаний в тому, що ми все відбудуємо. Спільними зусиллями, допомагаючи один одному", - зазначив Кличко.

Він також підтримав міського голову Чернігова Владислава Атрошенка в час його переслідувань чиновниками офісу Зеленського.

За ініціативою Віталія Кличка Київрада в листопаді проголосувала за виділення Чернігову 100 мільйонів гривень на відновлення пошкоджених житлових будинків та об’єктів критичної інфраструктури. Гроші вже надійшли до Чернігова.

Ще 5 мільйонів Київ спрямував на відновлення Новгород-Сіверській, Семенівській, Гордонянській і Коропській громадам.Теги:Віталій Кличко, Владислав Атрошенко, оборона Чернігова


Читайте такожКоментарі (0)
avatar