реклама партнерів:
Головна › Новини › РЕЛІГІЯ

Київський Патріархат рішуче виступив проти гріха содомії

Помісний собор Української Православної Церкви Київського Патріархату 27 червня прийняв Декларацію «Про негативне ставлення до гріха содомії (гомосексуалізму), його пропаганди у суспільстві і так званих одностатевих шлюбів».

Єпископи УПЦ КП не виступають за дискримінацію осіб, які вважають себе гомосексуалістами, але категорично проти того, щоб гомосексуальний спосіб життя й поведінка трактувалися як природні, нормальні й корисні для суспільства та особистості.

«Ми проти того, щоб содомія пропагувалася як варіант норми статевого життя і щоб держава заохочувала своїх громадян до одностатевих сексуальних стосунків», – наголошують у Декларації владики УПЦ КП.

Помісний Собор від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату декларує:

1. Ніхто не повинен використовувати свободу з метою творити і поширювати зло.

2. Власне тіло, життя, взаємовідносини з іншими людьми, суспільство і його інституції не повинні розглядатися тільки як інструменти для отримання задоволення або використовуватися для розповсюдження зла.

3. Сім’я (родина) є основою суспільства, має на меті збереження дару любові, народження та повноцінне виховання дітей, сприяє збереженню суспільної моралі.

4. Священне Писання Старого і Нового Завіту однозначно свідчить, що сексуальні відносини між представниками однієї статі протиприродні та є злом.

5. Одностатева сексуальність є наслідком особистого вільного, але помилкового, вибору людини та проявом глибоко вкоріненого в ній гріха. Тому, як і всякий гріх, цей гріх, з Божою допомогою, людиною може бути подоланий.

6. Гендерні теорії, які виправдовують і узаконюють різні форми збочених статевих відносин, у тому числі гомосексуалізм і транссексуальність, руйнують традиційний інституту сім’ї, як союзу чоловіка і жінки, важливе завдання якого – народження і виховання дітей, тому Церква відкидає такі теорії як лжевчення.

7. Церква не може відсторонено спостерігати за тим, як в українському суспільстві проявляються спроби легалізувати так звані одностатеві шлюби або зареєстровані партнерства.

8. Церква стривожена спробами прийняти в українському парламенті закон, який би забороняв так звану дискримінацію за «сексуальною орієнтацією», та закликає парламентарів утриматися від схвалення подібних законодавчих ініціатив. В УПЦ КП наголошують, що ані в міжнародних загальнообов’язкових документах, ані у спільних законах Європейського Союзу немає норм, які би зобов’язували Україну ухвалювати подібний закон.

9. В УПЦ КП виступають категорично проти спроб прирівняти гомосексуальні «союзи» до звичайних сімей, надаючи їм навіть право усиновлення дітей.

10. В УПЦ КП переконані, що Україна не повинна йти згубним шляхом легалізації проституції і наркоманії, одностатевих шлюбів й евтаназії, педофілії.

11. Владики УПЦ КП наголосили у Декларації: кожен православний християнин, який публічно підтримує та схвалює «узаконення» содомського гріха, підпадає під прокляття Содому і під анафему апостола Павла та відлучає себе від Церкви, доки не покається.

12. Церква виступає категорично проти законодавчого встановлення у нашій державі одностатевих шлюбів чи реєстрованих одностатевих партнерств, проти схвалення пропаганди одностатевої сексуальності, в тому числі через проведення так званих «парадів гордості» та інших подібних нововведень.

«Нехай Господь допоможе українському народу відстояти свої духовні традиції, релігійні переконання, моральні та культурні цінності перед наступом гріха!», – такими словами завершується Декларація Помісного Собору УПЦ КП щодо гріху содомії.



Теги:Київський патріархат, содомія, гомосексуалізм, Помісний Собор


Читайте також



Коментарі (0)
avatar